Nejlepší iluzionista světa přichází do Prahy. Aktuální vítěz prestižní mezinárodní ceny «Merlin», Sergey Vorontsov.

Zažijte rozdíl mezi každodenním životem a ohromující fantazií tajemného světa iluzí. Zažijte nemožné s Mistrem, Sergeyem Vorontsovem, který vytváří úžasné iluze! Ve svých vystoupeních spojuje různé žánry tohoto umění – od mikromagie a čtením myšlenek na dálku až po zmizení aut. Dlouhá léta tvrdého tréninku přinesly Sergeji jedinečné dovednosti a pomáhají mu provádět nebezpečné triky ve stylu Harryho Houdiniho. Setkáte se s množstvím různých čísel, kde se snaží uniknout z klece, z pout, z lan, z pytlů a z různých dalších překážek. Sergey zdokonaluje a komplikuje triky legendárního Houdiniho, dodává jim množství adrenalinu a rizika. Každý z jeho triků se může náhle změnit a zapříčinit smrt umělce. Sergey Vorontsov ve své práci nepoužívá žádné televizní efekty, úpravy fotografií ani videa.

Všechny triky se odehrávají přímo před vašima očima! Sergey Vorontsov, muž, který se stal známým v soutěži Eurovize, kde vystoupil jako první a jediný umělec v žánru umění iluze. V roce 2011 režíroval velkolepou show chorvatské zpěvačky Darie Kintser a zúčastnil se i na akci. Opakovaně vystupoval před vrcholnými představiteli států i například jako režisér iluze astrobaletu Gagarin Live v UNESCO v Paříži. Talentovaný mistr iluze má bohaté zkušenosti s prací s hvězdami, mnoha televizními programy, show a dokonce i filmováním. Navíc všechny rekvizity a kostýmy jsou dílem Sergeje.

Sergey Vorontsov studoval základy „magie a čarodějnictví“ od dětství, od svých 6ti let. Během této doby předvedl mnoho živých vystoupení. Jeho nová show byla nejnavštěvovanější, s rekordně nejvyšší účastí v historii. Sergej Vorontsov, díky této show, dostal 9. listopadu 2019 poprvé Oscara v umění iluze. Jde o nejprestižnější mezinárodní cenu „Merlin“, která se uděluje nejlepším iluzionistům světa.

Právě tuto show představí Sergey Vorontsov v Praze! Publikum překvapí různými čísly a iluzemi a zopakuje trik, který ho v roce 2017 stál téměř život. V důsledku technické poruchy, trik téměř skončil fatálně: během výkonu čísla ho upevňovací nýty neudržely, padl z výšky šesti metrů a skončil se zlomeninou nohy. Trvalo více než rok, dokud se nezrehabilitoval, ale mág je připraven zopakovat vylepšené číslo pro české publikum.

Délka show je 2 hodiny s přestávkou.

Sektor A – VIP Lóže: zahrnuje dva typy vstupenek: s přístupem do VIP salonku a bez přístupu. VIP salonek bude otevřen 40 minut před show, během přestávky a 40 minut po show. Ve VIP salonku bude k dispozici: teplé jídlo, nápoje (alkoholické a nealkoholické) občerstvení.

Vstupenky v prodeji na www.ticketportal.cz

Oznámení organizátora: Vzhledem k trvající situaci s pandemií COVID-19, se přesouvá celé turné iluzionisty Sergeye Vorontsova. Nový termín v Českej republike – 14.12.2022. Místo konání zůstává původní. Vstupenky na původní show zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! S úctou, SHOW №1 AGENCY

Novinky